Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesinde 3000 metre kare alanda yer alan tesislere ve yüksek teknolojili makine parkuruna sahiptir.

Ekstruder

Son teknoloji coex-ekstruder hatlarımızın maksimum aylık kapasitesini 500 tona çıkardık. Bununla birlikte hatlarımızda kullanılan hammaddeler şunlardır; LDPE, MDPE, HDPE, PE, PA and EVOH ile üretim yapabilmektedir.

Flexo Baskı

Flexo baskı tarafinda ise aylık 3.000.000 metreden fazla bir baskı kapasitesine sahip olup 8 renk baskı yapabilmekteyiz.

Rotogravur Baskı

Rotogravur baskı bölümünde aylık 100 ton üretim yapmaktayız. 8 renge baskıya ek olarak ters baskı alternatifi ve kısmi lak işlemleri de sunmaktayız makinelerimiz Polyester üstüne Cold Seal, OPP, Metalize PET ve Twist PET üstüne baskı seçenekleri de bulunmaktadır.

Kesim

Kesim makinelerimizin aylık kapasitesi 500 tonlara kadar çıkmaktadır. Bu departmandaki makinelerimizi çok yönlü olmalarının yanı sıra dört ana başlıkta özelleşmiştir: kargo kesim, wicket torbalar, alışveriş torbaları ve endüstriyel torbaları. Bunlara ek olarak 68 farklı şekilde kesim şekli mevcuttur.